Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /autoinstalator/joomla15/components/com_k2/models/item.php on line 763
Cze 28, 2019 563razy

Lekcja o pszczołach dla dorosłych - Wrocław 2019

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Warsztaty pszczelarskie dla dorosłych - Wrocław 2019

Mega klimat z super ekipą!

W Środę 26 Czerwca miałem okazję poprowadzić warsztaty dla grupy przesympatycznych Pań, na zaproszenie Pani Ani. Szczerze przyznam że już dawno tak dobrze się nie bawiłem przy prowadzeniu warsztatów dla osób dorosłych.
Ale po kolei. Zajęcia standardowo zaczęliśmy od rozmowach na temat pszczół wogóle. To co mogę stwierdzić, to różnica jaką zauważyłem pomiędzy dorosłymi i dziećmi. Dorośli mają już swój punkt widzenia pszczół. Jedni się boją, drudzy coś już słyszeli i uczestniczyli w miodobraniu. Dzieci natomiast są otwartą księgą do zapisania i im szybciej poznają życie pszczół tym szybciej zrozumieją ich znaczenie w przyrodzie. To właśnie mogłem zaobserwować podczas zajęć z przesympatyczną grupą Pań podczas zajęć we Wrocławiu.

 Szczerze przyznam, że ponad 2,5 godzinne spotkanie dało mi do myślenia, bo ludzie dorośli są naprawdę ciekawi pszczół i ich życia, co pewnie zaowocuje stworzeniem zajęć typowo dla dorosłych.  

Nagranie video dla osób biorących udział w warsztatach.

Galeria ze spotkania


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /autoinstalator/joomla15/templates/jsn_educare_pro/html/com_k2/templates/default/item.php on line 258
Ostatnio zmieniany niedziela, 30 czerwiec 2019 12:06
Więcej w tej kategorii: « Mali pszczelarze z Walimia

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

JSN Educare is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych